EKo Foni
Ekofoni, mevduat, kredi, kredi kartı gibi bankacılık ürünleri ve finans,borsa ve girşimcilik gibi bir çok alanda konuların yer aldığı finans sitesi.

Yeni Araç Sahibi Olmak İsteyenlere Vakıfbank’tan 15.000 TL Taşıt Kredisi!

Vakıfbank, yeni araba sahibi olmak isteyenlere özel taşıt kredisi kampanyası düzenledi.

0

Vakıfbank, yeni araba sahibi olmak isteyenlere özel taşıt kredisi kampanyası düzenledi.

Vakıfbank, yeni araba sahibi olmak isteyenlere özel taşıt kredisi kampanyası düzenledi.

Vakıfbank taşıt kredisi kampanyasının faiz oranı yüzde 1,45 olarak belirlenmiştir. Sabit faizli taşıt kredisi sunan banka, 48 ay vadeye kadar uzanan, bütçeye en uygun taşıt kredisi ödeme planlarını düzenlemektedir.

Taşıt kredisi başvuruları 2 farklı kanaldan yapılabilinmektedir. Bunlar banka şubeleri ile bankanın internet sitesi olup, internet sitesinden yapılan başvurunun onaylanması halinde bireylerin banka şubelerine gitmeleri gerekmektedir.

Hem her ay eşit tutarlarda taksit ödemeleri hem de 3 ayda bir dönemlerde taksit ödemeleri olacak şekilde 2 farklı türde ödeme olanağı sunana Vakıfbank, yalnızca düzenli bir geliri olan bireylere finansman desteği sağlamaktadır.  Kredinin teminatı kapsamında Vakıfbank satın alınacak aracın üzerine rehin tesisi koymaktadır. Rehin tesisi ödemeler sona erdikten sonra kaldırılmaktadır.

15.000 TL Taşıt Kredisi

Vakıfbank taşıt kredisi kampanyası dahilinde 0 km otomobil satın almak için finansman kullanmak isteyen ve 48 ay vadeli 15 bin TL kredi alan bireylerin yüzde 1,45 faiz oranı ile ödeyecekleri kredi taksit tutarı 463,52 TL, vade sonunda ödeyecekleri kredi tutarı ise 22 bin 248,86 TL olmaktadır. Kredi dosya masrafları için ise kredinin binde beşi kadar tahsis ücreti alınır. 15 bin TL için tahsis ücreti ise 75 TL olmaktadır.

Bu içerik 23 Kasım 2017 Perşembe günü aşağıda yer alan bankaya ait resmi internet sitesi aracılığı ile Ekonomi7.com ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

http://www.vakifbank.com.tr/faiz-oranlari-ve-faiz-maliyet-tablolari.aspx?pageID=658&itemID=1055#item-1055

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.