EKo Foni
Ekofoni, mevduat, kredi, kredi kartı gibi bankacılık ürünleri ve finans,borsa ve girşimcilik gibi bir çok alanda konuların yer aldığı finans sitesi.

Otomobiller İçin Telefon Numara Tutacağı Pazarlamak

0
Site okurumuzdan gelen iş fikri özellikle otomobil sahiplerine hitap ediyor, aracınızı park ettiğinizde başına bir şey gelirse yada çekilmesi gerekiyorsa size ulaşmaları için cama okunacak şekilde telefon numaranızı yada kartınızı bırakırsınız bunu daha okunaklı ve şık şekilde yapan aparatı pazarlayabilirsiniz.

Telefon numaranızı kolayca ayarlayıp aracınızın camına yapıştırabiliyorsunuz telefon numaranızın gözükmesini istemediğiniz durumlarda numarayı kapatabiliyorsunuz.

İş fikrini bizle paylaşan Fikret  ile yaptığımız röportaj

Merhaba

Ürünümüz şık ve kolay kullanımlı her araçta olması gereken bir üründür. Özellikle büyük şehirlerde trafik ve park sorunu her zaman var.çoğu zaman sizde farketmişsinizdir kenarda bir araç ve iletişim numarası yok.Bul bulabilirsen. İşte bu fikir böyle bir durumdan ortaya çıktı.Basit bir düşünce ama çok etkili.

Ürünün hitap ettiği kitle aracı olan ve aktif araç kullanan herkestir. Ürünün alt kısmındaki numaralardan kendi numaranızı plakaya dizin ve cama yapıştırın.Bu kadar kolay.
Ürünün fiyatı gayet cüz-i dir. perakendede 15 ila 20 TL arasında satılıyor. Toptan fiyatı sadece 5 TL. Gezerek dolaşarak keyifli bir şekilde satabileceğiniz bir ürün.Düşünsenize aracı olan herkes potansiyel müşteriniz ve satılması kolay bir ürün çünkü ihtiyaç olan bir ürün ve fiyatı çok makul. Yani ürünün kar marjı en az %200 . Ben test aşamasında sokağa çıktım gezerek dolaşarak bu üründen 4 saatte 50 adet sattım.
Ürünün temini kolay  çok fazla sermaye isteyen bir ürün değil. Ek iş yapmak isteyenler,öğrenciler,çalışanlar yani isteyen herkes bu üründen satabilir. Çünkü piyasada benzeri yok tüketici her yerde bu ürünü bulamaz. ve en güzeli beğenilen bir ürün.
Benim nacizane tavsitelerim bu işi yapın ve belli bir sermaye biriktirin.Bu iş 5 ay 6 ay tutar sonrası herkeste bu ürünü zaten göreceksiniz. Bu donemde iyi paralar kazandıracak bir ürün.
Yerimiz BAŞAKŞEHİR de  isteyen yada denemek isteyen arkadaşlar varsa benimle iletişime geçebilir.
Hatta şöylede bir garanti veriyorum bu ürünü alıp satamayan arkadaşlar olursa istedikleri zaman ürünü bana geri iade edebilirler.
Ekofoni ailesine teşekkür eder,  iyi günler dilerim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.