EKo Foni
Ekofoni, mevduat, kredi, kredi kartı gibi bankacılık ürünleri ve finans,borsa ve girşimcilik gibi bir çok alanda konuların yer aldığı finans sitesi.

Hangi Kategoride Site Açsam Para Kazanabilirim

Merhaba herkese bugün sizlere hangi kategoride site açarsam kolay para kazanabilirim  konusu

0

Merhaba herkese bugün sizlere hangi kategoride site açarsam kolay para kazanabilirim  konusu hakkında bir kaç fikir vericem.

Site açarak para kazanmak

Bir site açmak istiyorsunuz fakat hangi konuda site açsam diye kafanız karışık işte burada sizlere bir kaç fikir vericem. Kesinlikle para kazanma odaklı düşünüyorsanız kadınlara yönelik bir site açın derim. Örnek olarak stilbul.com gibi sadece kadınlara yönelik site açmanız sizi bir adım öteye taşıyacaktır.

Kadınlara yönelik site açmak

Neden peki kadınlara yönelik site açmalıyım derseniz çünkü internette kadınlar daha detaylı arama yaparlar erkekler gibi iki dakkada okuyup çıkmazlar site hoşlarına giderse dakkalarca kalabilirler, ve nekadar çok kalmaları sizin reklamlarınıza okadar tıklamaları demektir.

Kadın sitesi açın derim peki içerik nasıl olmalı kesinlikle moda ağırlıklı olmalı,sonra diyet,sağlık gibi konulara yönelik içerikler eklerkende kesinlikle uzun içerikler değil örnek olarak 1 Haftada 3 Kilo nasıl verilir gibi makaleler paylaşın. Kadınlar özellikle zayıflama konularına çok bakarlar.

İşte sizlerde site açmak ve para kazanmak istiyorsanız kafanız karışıksa bu verdiğim fikri kesinlikle değerlendirin derim emin olun düzenli verdiğim örnekteki gibi 1 Haftada 3 Kilo,1 Haftada 5 Kilo,tarzı içeriklerde girdiğinizde hitleriniz çoğalacak ve para kazanmaya başlıcaksınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.