EKo Foni
Ekofoni, mevduat, kredi, kredi kartı gibi bankacılık ürünleri ve finans,borsa ve girşimcilik gibi bir çok alanda konuların yer aldığı finans sitesi.

Evde Plastik Bardak ve Kaşık Paketleme İşi

Evde özellikle birkaç kişi boş vaktiniz varsa plastik bardak ve kaşık paketleme işi ile ek gelir elde etme fırsatınız var.

1

Evde özellikle birkaç kişi boş vaktiniz varsa plastik bardak ve kaşık paketleme işi ile ek gelir elde etme fırsatınız var.

Evde boş vaktiniz varsa ve birkaç kişi birlikte çalışabilecekseniz eğer Evde Plastik Bardak ve Kaşık Paketleme işi ile para kazanabilirsiniz. Hemen hemen Türkiye’nin her ilinde bardak ve kaşık üretim şirketleri bulunmaktadır. Düşük sermayeler ile kurulmaları nedeniyle çok fazla personel istihdam edemeyen bu plastik bardak üretim şirketleri bu nedenle bardakların paketlenmesi konusunda ek iş vermektedir.

Şehrinizde bulunan Plastik Bardak ve Kaşık Üretim Şirketleri ile iletişime geçerek bu işi yapabileceğinizi belirtmeniz yeterli. Bu tür iş kollarında ne kadar para kazandığınız tamamen sizin yaptığınız iş ile doğru orantılı olduğu için hemen hemen bütün şirketler size olumlu geri dönüş sağlayacaktır.

Türkiye’nin özellikle küçük şehirlerinde sıklıkla yapılan bu iş kolu evde ek iş yapmak isteyenler için bulunmaz nimet. Eğer plastik bardak ve kaşık üretim yapan şirketlere ulaşamıyorsanız 1-2 saatinizi ayırarak şehrinizdeki organize sanayi bölgesine gitmeniz yeterli. Düşük hibeler nedeniyle bu tür şirketler Organize sanayi bölgesinde bulunmaktadır.

NE KADAR PARA KAZANACAĞIZ?
Yaklaşık olarak 3 kişi günde 3 saat evde paketleme işi ile aylık 2000 lira kazanç elde edebilirsiniz

İlgili Aramalar

evlere plastik işi verenler

evde bardak paketleme işi veren firmalar

evde plastik kaşık paketleme işi

cam bardak paketleme

evde plastik bardak paketleme işi veren firmalar ankara

plastik bardak paketleme makinası

paketleme işi ilanları

plastik tabak paketleme

  1. Burak UÇAR diyor

    Merhaba babam büyük bir rahatsızlık geçirdiği için iş göremez raporu var.Annem ve ben bu işi büyük bir titizlikle yapabilceğimizden eminim.İstanbul küçükçekmecede oturuyoruz.İyi günler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.