EKo Foni
Ekofoni, mevduat, kredi, kredi kartı gibi bankacılık ürünleri ve finans,borsa ve girşimcilik gibi bir çok alanda konuların yer aldığı finans sitesi.

Coinbase, BTC, BCH, ETH ve LTC’yi Destekleyen Bitpay Rakibini Geliştiriyor

Ticaret müşterileri, çekirdek hizmetini geliştirmeye odaklanmak için Coinbase'i tercih etse de

0

Ticaret müşterileri, çekirdek hizmetini geliştirmeye odaklanmak için Coinbase'i tercih etse de, borsa şimdi başka bir pazara genişlemekle meşgul. Coinbase Commerce, çevrimiçi mağazaların ödemeleri dört önde gelen kripto para birimlerinde yürütmesine yardımcı olmak için başlattı.

Ticaret Üzerinden Para Kazan

San Francisco merkezli şifreleme borsası Coinbase, tüccarlar için çoklu kripto para birimlerini mal ve hizmetler için ödemeler olarak basitleştirmeyi amaçlayan yeni bir hizmet geliştirdi. Coinbase Commerce, her bir blok zincirdeki müşteri işlemlerini izleyerek, onaylayarak ve teyit ederek kripto para birimlerinin kabulünü kolaylaştırır. Ve şirket müşterilerinin yaptığı ödemelerin zincirle yapıldığını söylüyor.

Sessiz bir yumuşak lansman test döneminden sonra, Coinbase Commerce 14 Şubat Çarşamba günü tüm tüccarlar için küresel olarak kullanıma sunuldu. Artık her yerde bulunan çevrimiçi perakendeciler, bitkisel parayı (BTC), bitdoğan nakit para (BCH), etereum (ETH) ve lito reklâm (LTC) ödemelerini kabul etmek için bu hizmeti kullanabilir. Tüccarların birden fazla kripto para birimini doğrudan bir kullanıcı tarafından kontrol edilen cüzdan içine almasını sağlar. Şirketin geliştirdiği daha önceki ticari araçların aksine, bu, barındırılan bir hizmet değil, yani perakendecilerin kendi dijital para birimlerini gerçek anlamda denetleyebilecekleri anlamına geliyor.

checkout-180x300 Coinbase, BTC, BCH, ETH ve LTC'yi Destekleyen Bitpay Rakibini Geliştiriyor

Entegrasyonu izle

Coinbase Commerce'in geliştiricileri, bir tüccarın ödeme akışına doğrudan entegre olabileceğini veya bir e-ticaret platformunda bir ödeme seçeneği olarak eklenebileceğini söylüyor. Tüccarlar yalnızca bir e-posta adresi ve bir telefonla kaydolabilir ve kripto ödemelerini kabul etmeye başlayabilir. Hizmet, halihazırda en büyük çok kanallı ticaret platformlarından biri olan Kanada merkezli Shopify (NYSE: SHOP) ile entegre olmuş ve toplam 45 milyar doları aşan toplam ticari mal hacmi ile 500.000'den fazla tüccar bulunuyor. Kripto paylaşımını tüccarlar için mümkün olduğunca kolay kabul etmek için bu tür platformlarla daha fazla entegrasyona aktif olarak katıldıklarını ekliyorlar.

Hizmet, bitmiş eşyalar için bir Paypal hesabı olarak cryptocurrency ekosisteminin dışından perakendecilere en kolay şekilde açıklanabilirken, bugün dünyadaki en büyük bit  ödeme işlemcisine -  Bitpay'in gerçek bir rakibidir . Geçtiğimiz yıl Atlanta, Georgia'da bulunan dijital varlık servis sağlayıcısı, bir süre sektörde hakim bir oyuncu olmuş ancak geçen yıl 1 milyar doları aşan geliri olan Coinbase, ona meydan okumak için en iyi firma olabilir.

dashboard Coinbase, BTC, BCH, ETH ve LTC'yi Destekleyen Bitpay Rakibini Geliştiriyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.