EKo Foni
Ekofoni, mevduat, kredi, kredi kartı gibi bankacılık ürünleri ve finans,borsa ve girşimcilik gibi bir çok alanda konuların yer aldığı finans sitesi.

Anadolubank’tan 15.000 TL Masrafsız İhtiyaç Kredisi!

15.000 TL Masrafsız İhtiyaç Kredisi, 48 ay vadeli ödeme planı ile aylık taksit tutarı 487,04 TL'dir.

0

15.000 TL Masrafsız İhtiyaç Kredisi, 48 ay vadeli ödeme planı ile aylık taksit tutarı 487,04 TL’dir.

Türkiye’nin özel bankacılık sektöründe hizmet veren, müşterilerin taşıt, konut alımları ya da bireysel harcamalarına yönelik uygun faizli krediler sunan Anadolubank, 48 ay vadeye kadar uzanan  masrafsız ihtiyaç kredisi sunuyor.

Anadolubank masrafsız ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,62 olarak belirlenmiş olup, sabittir. Yani kredi tutarı, vadesi ya da müşteri özelinde değişmeyip, sabit faizli ihtiyaç kredisi sunulmaktadır.

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi ile müşterilerinin gelirlerine uygun ödeme planları hazırlayan ve sunan Anadolubank, kredi kullanımı sırasında müşterilerinden kefil talep etmektedir. Kefilsiz ihtiyaç kredisi kullanılmayıp, kredi kapsamında müşterilerden istenen belgeleri kefillerin de getirmeleri gerekmektedir. İhtiyaç kredisi başvurusunda nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve adresi gösteren ikametgah belgesi ya da son 3 ay içinde düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz gibi faturalarda herhangi biri istenip, kefillerin de bu belgeleri getirmeleri gerekmektedir.

Bunların yanı sıra yine kredi ödemeleri süresi boyunca tüm müşterilerin kredili hayat sigortası yaptırmaları zorunlu tutulmaktadır. Hayat sigortası kredi teminatı kapsamında olup, ödeme tutarları ise müşteri özelinde değişiklik göstermektedir.

15.000 TL Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Anadolubank’ın sunduğu masrafsız ihtiyaç kredisine ilişkin olarak 48 ay vadeli ödeme planı ile 15 bin TL finansman temin eden bireylerin yüzde 1,62 faiz oranı ile aylık ödemeleri gereken kredi taksit tutarı 487,04  Türk Lirası, vade sonunda ödenecek toplam tutar ise 23 bin 377,89 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Aynı kredi 24 ay vadeli ödeme planı ile alındığı zaman ise aylık kredi taksit tutarı ile vade sonunda ödenecek toplam tutar sırası ile 791,27 Türk Lirası ve 18 bin 990,50 Türk Lirası olmaktadır.

Bu içerik 25 Kasım 2017 Cumartesi günü aşağıda yer alan bankaya ait resmi internet sitesi aracılığı ile Ekonomi7.com ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://isube.anadolubank.com.tr/ibanking/open.html?firstPage=INDIVIDUAL_LOAN_RATES.js&loginPage=WEB_PAGE_LOGIN.guiml&language=tr

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.